PORADNIA DIETETYCZNA

Misją naszej poradni jest przekazywanie wiedzy na temat zdrowego odżywiania, pozwalającej Ci zachować zdrowie na najwyższym poziomie. W poradni dietetycznej dzięki wiedzy i doświadczeniu pomożemy Ci nie tylko schudnąć, ale również oferujemy wsparcie w rozwiązaniu wielu innych dolegliwości, które mogą mieć związek z nieprawidłowym sposobem odżywiania.

Nasza praca to nie tylko porady indywidualne skierowane do osób zmagających się z chorobami dietozależnymi, ale również do tych chcących jak najdłużej utrzymać zdrowie i pełnie sił.

Jeżeli pragniesz poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowia, funkcjonowania organizmu lub chcesz nabrać doświadczenia w kuchni to Zielone Podwórko jest idealnym miejscem dla Ciebie. Znajdziesz tu szkolenia i warsztaty dzięki, którym dowiesz się wielu ciekawych informacji na temat tego jak się zdrowiej żywić i jak w łatwy sposób lepiej dbać o nasze środowisko.

JAK DZIAŁAMY

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Chcemy Cię poznać, dowiedzieć się jaki masz styl życia, na jakie zmiany jesteś już gotowy, a nad jakimi będziemy razem pracować. Zalecenia dietetyczne nie są skomplikowane, a proponowane posiłki składają się z produktów ogólnodostępnych.

Podczas spotkania dowiesz się między innymi: jak zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe, jak komponować posiłki, które produkty wybierać, a których spożycie ograniczać.

Wiedza ta pozwoli osiągnąć Ci zamierzony efekt, niezależnie czy będzie to kuracja odchudzająca czy wspomagająca leczenie, oraz utrzymać efekty i uniknąć efektu jo-jo. Więcej

OFERTA

Dla pacjenta

Zadbaj o swoje zdrowie stosując odpowiednią dietoprofilaktykę!
Organizm do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje kilkudziesięciu różnych składników żywieniowych. Jeżeli chcesz zachować zdrowie jak najdłużej, zwracaj uwagę na to co, kiedy i ile jesz.

Odpowiednio dobrana dieta wspomaga leczenie!
W naszej poradni prowadzimy konsultacje dietetyczne mające na celu wspomaganie leczenia licznych chorób dietozależnych. Wiele z nękających Ciebie lub Twoich bliskich chorób można złagodzić, a nawet całkowicie wyleczyć za pomocą odpowiedniej diety. Więcej

Dla firm

Czy chcesz aby Twoi pracownicy byli zdrowsi, bardziej skupieni i pełni życia? Czy chcesz aby mieli lepszy nastrój i rzadziej chorowali? Czy wiesz, że może tak się stać, jeśli poszerzą wiedzę na temat zdrowego odżywiania i odpowiednio zmotywowani wprowadzą ją w życie? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalnie przygotowaną dla firm i ich pracowników. Więcej

WARSZTATY I SZKOLENIA

Szkolenia

Szkolenia maja za zadanie wskazać odpowiedzi na nurtujące pytania z wybranego obszaru dietetyki, dają możliwość pogłębienia wiedzy o zdrowym odżywianiu co umożliwi dokonywanie bardziej świadomych wyborów żywieniowych. Skierowane są dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej o aktualnych trendach w żywieniu i zasadach zdrowego stylu życia, czerpiąc wiedzę z rzetelnych źródeł.

Warsztaty kulinarne

Zapraszam do wspólnego gotowania na warsztatach organizowanych przez dwie pasjonatki kuchni, dla których nie ma ograniczeń w kuchni. Smacznie, zdrowo i prosto. Naturalne produkty, sprawdzone przepisy, szczypta wyobraźni i chwila uwagi to przepis na dobrą przygodę w kuchni. Więcej

OSTATNIE WPISY Z BLOGA