O nas

Zielone Podwórko jest miejscem, które stworzyłyśmy z połączenia pasji do zdrowego stylu życia, miłości do jedzenia, specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Chcemy propagować i maksymalnie ułatwić zdrowe odżywianie.

 
Połączyły nas zainteresowania żywieniowe i zamiłowanie do podróży. Nasze drogi łączyły się i rozdzielały, lecz w końcu po zdobytych doświadczeniach dojrzałyśmy do tego, co chcemy robić w życiu.

 

Zdrowie i ekologia

Chcemy promować zdrowie i ekologię pokazując, że nie jest to ani trudne, ani skomplikowane, ani tak kosztowne jak dotychczas. Zielone Podwórko to miejsce gdzie znajdziesz porady dotyczące zdrowia i odżywiania, proste i smaczne przepisy kulinarne oraz sklep z ekologiczną żywnością, w którym na ile to możliwe, ograniczamy produkcję śmieci i zachęcamy klientów do pro ekologicznych zakupów.

Konsultacje

Po konsultacjach w ramach poradni dietetycznej będziesz o krok bliżej do wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych, zobaczysz że jest to prostsze i przyjemniejsze niż mogło Ci się wydawać.

Smaczne i proste potrawy

Czytając bloga dowiesz się w przystępny sposób co w pożywieniu jest dla Ciebie dobre a czego lepiej żebyś unikał/a oraz jak ugotować smaczne i proste potrawy.
W sklepie znajdziesz produkty najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców.

Produkty najlepszej jakości

Chcesz prowadzić zdrowszy tryb życia i żywić się produktami najlepszej jakości, a może już zrobiłaś/eś sobie największą przysługę i zwracasz uwagę na to co jesz? Czy Ty lub ktoś w Twoim otoczeniu jest na diecie bezglutenowej, niskobiałkowej lub zdecydował się spożywać tylko produkty pochodzenia roślinnego, a Ty nie jesteś do końca pewna/y czy taka dieta może być pełnowartościowa? Bez względu na odpowiedź na Zielonym Podwórku znajdziesz informacje i produkty, które pomogą Ci utrzymać lub odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.

Zapraszamy po poradę, pomysły i najlepsze produkty…
Jesteśmy po to aby służyć Ci radą!